Piotr Janik


Członek Zarządu

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ukończył kierunek Finanse i Bankowość ze specjalnością Bankowość Inwestycyjna.
Piotr Janik posiada rozległe doświadczenie w zakresie finansów oraz analiz. W toku swojej kariery zawodowej zajmował stanowiska kierownicze w obszarze doradztwa strategicznego oraz analiz finansowych i inwestycyjnych.

Swoją karierę rozpoczął w butiku inwestycyjnym OSTC, następnie w Domu Inwestycyjnym BRE Banku S.A. gdzie zajmował się analizą inwestycyjną spółek informatycznych notowanych na GPW. Przez wiele lat związany był z Grupą finansową KBC, gdzie początkowo zajmował się analizą inwestycyjną spółek informatycznych, mediowych oraz telekomunikacyjnych z państw Europy Środkowo-Wschodniej, a następnie objął stanowiska Dyrektora Departamentu Analiz spółek z tej części Europy.

Zasiadał w Radzie Nadzorczej Netmedia S.A., jako Członek Rady powołany z rekomendacji akcjonariuszy finansowych spółki. W toku swojej kariery zawodowej zdobył szeroką wiedzę dotyczącą finansów oraz strategii spółek telekomunikacyjnych. Współuczestniczył w pozyskaniu finansowania wielu podmiotów.


Anna Miller-Pytlak


Członek Zarządu


Dariusz Trzeciak


Członek Zarządu


 

O nas

Jesteśmy dostawcą usług z branży telekomunikacyjnej. Jako jedyni w Polsce świadczymy Bezpłatny Dostęp do Internetu.

Dowiedz się więcej

Centrum Pomocy

Zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Wszystko, co chcesz wiedzieć o Internecie od Aero2.

Przejdź do FAQ

BOK

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego Internetu? Twoje urządzenie nie działa poprawnie?

Skontaktuj się z nami