Piotr Janik


Członek Zarządu

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ukończył kierunek Finanse i Bankowość ze specjalnością Bankowość Inwestycyjna.
Piotr Janik posiada rozległe doświadczenie w zakresie finansów oraz analiz. W toku swojej kariery zawodowej zajmował stanowiska kierownicze w obszarze doradztwa strategicznego oraz analiz finansowych i inwestycyjnych.

Swoją karierę rozpoczął w butiku inwestycyjnym OSTC, następnie w Domu Inwestycyjnym BRE Banku S.A. gdzie zajmował się analizą inwestycyjną spółek informatycznych notowanych na GPW. Przez wiele lat związany był z Grupą finansową KBC, gdzie początkowo zajmował się analizą inwestycyjną spółek informatycznych, mediowych oraz telekomunikacyjnych z państw Europy Środkowo-Wschodniej, a następnie objął stanowiska Dyrektora Departamentu Analiz spółek z tej części Europy.

Zasiadał w Radzie Nadzorczej Netmedia S.A., jako Członek Rady powołany z rekomendacji akcjonariuszy finansowych spółki. W toku swojej kariery zawodowej zdobył szeroką wiedzę dotyczącą finansów oraz strategii spółek telekomunikacyjnych. Współuczestniczył w pozyskaniu finansowania wielu podmiotów.


Krzysztof Żyto


Członek Zarządu

Został członkiem zarządu Spółki Aero2 Sp. z o.o. w 2008 r. Wcześniej mecenas Żyto współpracował również z największymi operatorami telekomunikacyjnymi w Polsce oraz był głównym radcą prawnym UPC Poland. W 2000 r. dołączył do kancelarii Beata Gessel, Andrzej Chajec i Wspólnicy, a dwa lata później został jednym z jej wspólników.

Przez dziesięć lat pracował jako sędzia. W 1995 r. zaczął pełnić funkcję sędziego Sądu Wojewódzkiego w Wydziale Gospodarczym Sądu Wojewódzkiego w Poznaniu. Podczas pracy sędziowskiej koncentrował się na zagadnieniach prawa handlowego oraz procedurach cywilnych dotyczących roszczeń gospodarczych. W 1993 r. odbył staż w sądzie w Hanowerze. W latach 1996-1997, Krzysztof Żyto wykładał prawo cywilne i handlowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz w Wyższej Szkole Bankowości.


Anna Miller-Pytlak


Członek Zarządu


 

O nas

Jesteśmy dostawcą usług z branży telekomunikacyjnej.
Jako jedyni w Polsce świadczymy Bezpłatny Dostęp do Internetu.

Dowiedz się więcej

Centrum Pomocy

Zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Wszystko, co chcesz wiedzieć o Internecie od Aero2.

Przejdź do FAQ

BOK

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego Internetu?
Twoje urządzenie nie działa poprawnie?

Skontaktuj się z nami